Poświąteczny Sportowy Relaks

trimama-plakat-banner2_poziom-2-na-bloga

Przed nami cudowny, świąteczny czas –  szczególny, rodzinny, pachnący choinką, piernikami i innymi smakołykami…
Potem będziemy trochę objedzone, rozleniwione… i  zaczniemy planować new years resolutions: więcej się ruszać, być fit, i zdrowo jeść! Dlatego już dziś proponuję wspólny poświąteczno – noworoczny treningo-relax. Damy czadu! Przed nami cały rok, a najważniejsze to dobrze zacząć…Tymczasem zarezerwujcie termin w swoich kalendarzach 5-8 stycznia 2017 roku i czekajcie na kolejne szczegóły.Zależy mi, żeby nasze spotkanie ze sportowym stylem życia i ze zdrową kuchnią miało wyjątkową oprawę i kameralną atmosferę.To wszystko sprawdziło się w Kosie, więc już zarezerwowałam cudowny weekend w tym gościnnym miejscu.
Na czas naszego pobytu będzie przygotowany specjalny jadłospis dopasowany do naszych oczekiwań. Do tego sportowo – relaxowa  oprawa dostosowana do pory roku i warunków pogodowych… W moich wyjazdach biorą udział cudowne dziewczyny, dzięki czemu można nawiązać ciekawe i inspirujące kontakty, wymienić się jakże ważnymi doświadczeniami czy to w zakresie treningów, odżywiania czy w innych dziedzinach życia. W takich warunkach samoistnie buduje się ciepła rodzinna atmosfera. Jest śmiech i radość.

Na wyjazdy zapraszam zarówno osoby, które szukają inspiracji, bo chcą rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną lub są już rozbiegane, ale chcą więcej i więcej – w połączeniu ze zdrowym odżywianiem. Zapraszam też osoby, które potrzebują po prostu smacznie i zdrowo zjeść, wyspać się, pooddychać świeżym powietrzem, nabrać dystansu do spraw bieżących i w efekcie w pełni odpocząć.

Do zobaczenia!!!

KIEDY : 5-8 Stycznia 2017

KOSZT 1090 zł ( 3 noce, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, wyżywienie, koktajle, treningi, masaże, sauna, ubezpieczenie NNW)
Więcej informacji – piszcie na natalia@trimama.pl

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone