Urodzinowe przemyślenia

Są takie dni w życiu, które pamiętasz bardziej niż inne, na które czekasz i których datę wypowiedziałaś pewnie najwięcej razy w życiu. To Dzień Twoich Urodzin.
Chcecie wiedzieć, jak można się czuć w swoje 36 urodziny?
Można odczuwać satysfakcję, że udało ci się spełnić tyle marzeń.
Można odczuwać dumę, że udało ci się tyle osiągnąć.
Można odczuwać spokój, że nie musisz w życiu żałować niczego, że patrzysz w przyszłość bez lęku bez obaw, z ufnością.
Można odczuwać nostalgię, patrząc na stare zdjęcia, kiedy trzymasz swoją małą dłoń w dłoni mamy i pamiętasz to uczucie, że nic ci nie grozi, ze jesteś i będziesz zawsze bezpieczna.
Można odczuwać radość rozglądając się wokół , że są obok ciebie ludzie, których kochasz i darzysz szacunkiem.
Możesz odczuwać pewność siebie , że te przeżyte 35 lat wiele cię nauczyło, nabrałaś dystansu do wielu rzeczy, potrafisz się bardziej cieszyć z drobiazgów jak kiedyś.
Można odczuwać harmonię, bo nareszcie zrozumiałaś, co w życiu jest naprawdę ważne.
Można odczuwać szczęście, kiedy wchodzisz rano do pokoju, a słońce pada na dwie jasne główki przytulone do siebie jak to tylko siostry potrafią.
Można odczuwać wiarę, że te następne lata będą dla ciebie łaskawe, że życie będzie kochane nadal z wzajemnością.
Można odczuwać optymizm, bo 35 lat cię nauczyło, że na wiele rzeczy masz wpływ ty sama , że potrafisz jak tylko chcesz .
Można odczuwać spokój… pewnie by można… ALE JAK JA MAM ODCZUWAĆ SPOKÓJ SKORO JUŻ POJUTRZE odbędzie się nasz Kiermasz Charytatywny, a jeszcze mam milion rzeczy do zrobienia!!!??
Za to na pewno odczuwam pewność, że na świecie jest tylu ludzi o dobrych sercach, którzy sprawiają, że nie czuje się nigdy sama!

Odczuwam miłość, kiedy wiem, że pod moim sercem bije drugie serce. I ta myśl przesłania wszystkie troski, wszystkie inne wątpliwości. Bo wiem, że to był prezent, który sobie wymarzyłam. Najpiękniejszy prezent na moje urodziny!!! 💕❤️

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone